menusearch
imengostarbarbod.ir

قوانین و راهنما

گروه ساختمانی ایمن گستر باربد | مهندس امیرحسین ازاد

(0)
(1)
قوانین و راهنما
  • اطلاعات کاربری مشتری نزد فروشگاه محفوظ است. مشتری نیز باید در حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود کوشا باشد، مسئولیت کلیه فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و رمز عبور وی انجام می‌گردد بر عهده مشتری است و فروشگاه هیچ نوع مسئولیتی را در این مورد نمی‌پذیرد.
  • کلیه خبر رسانی ها و ایمیل های ارسالی از جانب فروشگاه تنها با شماره و پست الکترونیک مندرج در سایت بوده و هرگونه پیام تحت عنوان این مجموعه از طریق شماره پیامک و پست الکترونیک این مجموعه، فاقد اعتبار بوده و این مجموعه هیچ نوع مسئولیتی را در این زمینه قبول نمی‌نماید.

 

این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

بسیار سپاس گذاریم که ما را برای انجام کار یا خدمات خود انتخاب کردید با مطالعه متن زیر ما در هر چه خدمت رسانی بهتر یاری بفرمایید
هرگونه ثبت سفارش و یا عضویت در این سایت به منزله پذیرش مفاد زیر است:

 

 

  • تمامی سفارش ها به نوبت و یا بر اساس اولویت با توجه به نظر مدیریت پاسخ داده و بعد از عقد قرارداد کتبی یا شفاهی پس از تایید مشتری و انجام یک سری امور مالی در صورت لزوم با توجه به نظر مدیریت انجام خواهد شد لذا کاربر حق هرگونه اعتراض در این خصوص را از خود سلب می‌نماید.
  • تمامی قوانین، اطلاعات و قیمت ها در این سایت بدون اطلاع قبلی به کاربران و مشتریان با توجه به نظر مدیریت قابل تغییر یا حذف میباشند.
  • در این سایت سعی بر این شده تا تمام امور ساختمانی برای کاربران یا اعضا در دسترس و قابلیت ثبت سفارش را داشته باشند اما اگربه هر دلیل خدمت خواسته شده توسط اعضا یا مشتری در توان این مجموعه نباشد مدیریت بدون اطلاع قبلی حق عدم پذیرش ان را دارا است.
  • با توجه به درخواست های خدمت زیاد امکان پلاسخ دهی با تاخیر است لذا ضمن پوزش مشتری یا اعضا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب مینماید.
  • ایمن گستر باربد متعهد میشود که کلیه اموری که بابت کار پذیرفته را با توجه به نظر کارشناسی و زیر ساخت کار به نحو احسنت انجام داده به اتمام برساند و مشتری و یا اعضایی که از طریق سایت با ما اشنا شده یا ثبت سفارش انجام داده اند متعهد به پرداخت نقدی بابت کار انجام شده می‌باشند و به دلیل محدودیت منابع مالی اگر این مجموعه جهت انجام کار به پیش پرداخت نیاز داشته باشد مشتری متعهد به پرداخت ان است، لذا این مجموعه اگر در هر مرحله از کار متوجه عدم پرداختی مشتری شود مختار است در هر مرحله از کار ان را متوقف نموده و اجناس را بدون اظلاع قبلی و همچنین بدون عودت مبلغ مرجوع نماید.

 

 

 

 

ایمن گستر باربد

ازاد

09129677027

09102720171

info@imengostarbarbod.ir

www.imengostarbarbod.ir