menusearch
imengostarbarbod.ir

انواع سقف کاذب مشبک

ایمن گستر باربد
طراحی و اجرای کناف
طراحی و اجرای نور پردازی‌‌‌‌های خاص
بازسازی و نوسازی اماکن مسکونی، تجاری، اداری، کافه و رستوران از طراحی تا تخریب و اجرا با نظارت مستقیم مدیریت
کادر مجرب و هماهنگ در اجرا

(1)
(0)
سقف کاذب مشبک

همین حالا ثبت سفارش کن...چجوری...!؟!؟!

کافیه اینجارو لمس کنی و سفارشتو ثبت کنی ما باهات تماس میگیریم واعلام هزینه میکنیم اگر دوست داشتی کارتو انجام میدیم... اینجارو لمس کن...!!راستی یادت باشه اگر از این طریق ثبت سفارش کنی 5در صد تخفیف ویژه روی فاکتورت محاسبه میشه منتظرچی هستی؟!....اینجارو لمس کن..!

 

   

 

سقف‌‌‌‌های کاذب مشبک

از شبکه سازه‌‌‌‌های سپری و تایل‌‌‌‌های سقفی تشکیل می‌شود. شبکه مذکور به وسیله آویز‌‌‌‌های قابل تنظیم به سقف اصلی متصل گردیده و تایل ها به صورت وزنی درون این شبکه قرار می‌گیرند. فضای خالی پشت سقف کاذب، امکان استفاده از انواع مواد عایق را فراهم نموده و بدین ترتیب می‌توان به مشخصات عملکردی صوتی یا حرارتی دست یافت. ویژگی‌‌‌‌های مثبت فراوان این نوع سقف کاذب باعث گسترش استفاده از آن در فضا‌‌‌‌های اداری، تجاری، درمانی، آموزشی و ورزشی شده است. این نوع سقف را می‌توان به تنهایی یا در ترکیب با سقف کاذب یکپارچه کناف اجرا نمود.

 

مزایا

   نصب سریع و آسان
  ظاهر زیبا
  دسترسی آسان به فضای تاسیساتی
  حذف عملیات رنگ آمیزی
  تعمیر و نگهداری آسان
  تنظیم شرایط آکوستیکی فضا

 

 

تایل گچی ساده

تایل گچی ساده بدون سوراخ (فاقد خاصیت جذب صوت)

و در انواع رنگ شده یا روکش دار عرضه می‌شوند، تایل هایی با روکش PVC آنتی استاتیک سفید که ویژگی این گونه تایل ها امکان تمیزکاری آنها(با توجه به جنس روکش) است.

 

تایل الومینومی

از تایل ها با لایه آلومینیوم در مکان هایی که احتمال تعرق و ریزش آب بر پشت تایل وجود دارد (مانند محل عبور لوله‌‌‌‌های تاسیساتی و مناطق مرطوب و شرجی) در صورتی که دما و رطوبت (حین نصب و در دوره بهره برداری) به وسیله سیستم تهویه مطبوع کنترل شده باشد، استفاده نمود.

تایل‌‌‌‌های رنگ شده با رنگ آکرلیک سفید، آنتی استاتیک و ضد باکتری پوشیده شده اند که رنگ مورد استفاده در این نوع تایل ها از رشد میکرو ارگانیسم‌‌‌‌های موجود در محیط بر روی سطح تایل جلوگیری می‌نماید و از نظر هزینه گزینه مناسبی جهت پوشش سقف‌‌‌‌های کاذب شبکه ای است

 تایل‌‌‌‌های گچی آکوستیک

ویژگی اصلی تایل‌‌‌‌های آکوستیک، قابلیت جذب صوت بالای آنها است. این صفحات به دلیل هدایت صوت از طریق سوراخ‌‌‌‌های روی تایل به فضای پشت سقف کاذب، بخشی از امواج صوتی را مستهلک می‌نمایند. در صورت استفاده از لایه پشم سنگ بر پشت تایل، جذب صوت به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت”. تایل‌‌‌‌های آکوستیک غالباً در ساختمان هایی نظیر سینماها، آمفی تئاترها، بانک ها، فروشگاه‌‌‌‌های بزرگ، دفاتر کار و فضا‌‌‌‌های آموزشی مورد استفاده قرار می‌گیرند. تایل‌‌‌‌های آکوستیک بارده‌‌‌‌های جذاب صوت مختلف به شرح ذیل تولید می‌شوند: مدلی ۶/۱۸ مدلی ۸/۱۸ مدل ۸/۱۲/۳۶ مدلی ۸/۱۲/۵۰ مدلی ۱۲/۲۵ تایل‌‌‌‌های آکوستیک با روکشی PVC یا بدون روکشی (به صورت ساده یا رنگ شده سفید) تولید و عرضه می‌شود. این تایلها دارای لایه فلیس در پشت تایل (جهت جلوگیری از فروریزی و انتشار ذرات پشم معدنی) می‌باشند. رنگ لایه فلیس، سفید یا مشکی بوده که به ویژه رنگ مشکی آن باعث افزایش زیبایی تایلی ها و در نتیجه کل فضا می‌گردد.

 

تایل‌‌‌‌های گچی طرح دار

تایل‌‌‌‌های گچی طرح دار در سقف‌‌‌‌های کاذب مشبک کناف کاربرد دارند. این نوع تایل ها در چهار طرح متفاوت تولید و عرضه می‌گردند که قابلیت تولید این نوع تایل با پوشش الومینیوم در پشت ان نیز وجود دارد. تایل‌‌‌‌های با پوشش آلومینیوم در مکانهایی که احتمال ریزش آب ناشی از تعرق بر پشت تایل وجود دارد (مانند محل عبور لوله‌‌‌‌های تاسیساتی) و یا در مناطق مرطوب نوار شمالی یا جنوبی کشور در صورتی که دما و رطوبت (حین نصب و در دوره بهره برداری) به وسیله سیستم تهویه مطبوع کنترل شده باشد، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

همین حالا ثبت سفارش کن...چجوری...!؟!؟!

کافیه اینجارو لمس کنی و سفارشتو ثبت کنی ما باهات تماس میگیریم واعلام هزینه میکنیم اگر دوست داشتی کارتو انجام میدیم... اینجارو لمس کن...!!راستی یادت باشه اگر از این طریق ثبت سفارش کنی 5در صد تخفیف ویژه روی فاکتورت محاسبه میشه منتظرچی هستی؟!....اینجارو لمس کن..!

 

تایل‌‌‌‌های pvc سفید ساده براق و مات

مناسب تمامی اماکن

سقف کاذب سرویس بهداشتی

سقف کاذب اداری

سقف کاذب بیمارستانی

سقف کاذب تجاری و فروشگاه

تایل‌‌‌‌های روکشدار پی وی سی مناسب برای سقف کاذب کلیه فضا‌‌‌‌های داخلی ساختمان است.

از مهمترین ویژگی‌‌‌‌های تایل‌‌‌‌های پی وی سی عبارتند از:

مـقاومـت دائـمی در بـرابـر آب :

عـدم تغـییر ظـاهر و قـواره در مجـاورت بـا رطـوبت، قـابلیـت شستشو و سـهولت تنـظیف، از برتری‌‌‌‌های نـاب تایل‌‌‌‌های پی وی سی بـه شـمار مـی آید.

ساختار و ترکیب مناسب تایل‌‌‌‌های پی وی سی سقف کاذب :

ساختار مناسب و درصد ترکیب مواد اولیه مرغوب همراه با شیار‌‌‌‌های درونی تایل ها از دلایل مقاومت بالای فیزیکی این سازه است. این ساختار موزون سبب گردیده وزن تایل به صورت یکنواخت بر سطح مقطع تایل تقسیم شده و تایل دچار خمش و انحنا نگردد. همچنین به علت ضخامت مناسب لایه سطح، شیار‌‌‌‌های مابین تایل به هیچ عنوان قابل رویت نمی‌باشند.

سقف کاذب انـطباق کامـل بـا محـیط‌‌‌‌های بـهداشتی :

مـضاف بـر ایـنکه ایـن تـایـل ها دارای آمیزه هایی عاری از موادمضر بوده، سطح صاف و صیقلی این تایل ها موجب جلوگیری از رشد و نمو انواع جلبک ،قارچ و میکروب روی آن می‌گردد. ( مطابق با استاندارد JIS Z 2801:2000 ژاپن و ISO 22196:2007 )

ضد حریق و غیر قابل اشتعال بودن تایل‌‌‌‌های پی وی سی مربوط به سقف کاذب :

این محصـول که تا دمای نزدیک به 80 Cg. در برابر گرما ایستایی و مقاومت دارد و در مجـاورت با آتـش نیز شـعله ور نـمی شود. (مطابق با استاندارد بین المللی GB 8624 B2 )

وزن متعادل تایل‌‌‌‌های پی وی سی سقف کاذب :

ازاین رو که وزن سبک برخی سقف‌‌‌‌های کاذب در هنگام تغییر فشار هوا و بروز چرخه‌‌‌‌های هوایی، موجب تزلزل جانمایی و جابجای تایل درون شبکه شده و وزن سنگین دیگر نمونه ها منجر به فرو ریختگی و انفصال سیستم شبکه کلیک می‌شود این فراورده نوین با وزن تقریبی3.6 کیلو گرم در هر متر مربع به طور کامل این کاستیها را بر طرف نموده است.

 

تایل‌‌‌‌های pvc طرح دار هات استمپ(روکش دار)

تایل‌‌‌‌های هات استمپ در سقف‌‌‌‌های کاذب مشبک به کار می‌روند، زیرساز این سقف ها با پروفیل‌‌‌‌های سپری انجام می‌گیرد که پس از زیرسازی و به وجود آوردن این شبکه تایل ها در درون شبکه ها قرار می‌گیرد. تایل‌‌‌‌های هات استمپ دارای طرح‌‌‌‌های مختلف و حالت شبرنگی است که برای فضا‌‌‌‌های اداری و تجاری و ... به صورت کامل و یا ترکیبی با یک رنگ سفید به کار برده می‌شود.

 

خصوصیات تایل‌‌‌‌های pvc

عایق صوتی و حرارتی سقف کاذب

ساختار 2 لایه و مشبک بودن لایه میانی تایل مانع از اتلاف و هدر رفت انرژی شده و باعث می‌گردد این فرآورده در زمره عایق‌‌‌‌های بهینه حرارتی و صوتی محسوب گردد.

سقف کاذب دارای طـرح هـای منحصر به فرد و متـنوع :

گـونـاگـونی طــرح‌‌‌‌های شیک فرم طــراح را بـه فراخـور مــحیط و کاربـری، در انتــخاب گـزینه هـای مـات و یـا درخشـنده و بـراق یـاری مـی نمـاید. روکش سیلور موجود در این محصولات که با متد پیشرفته HOT STAMP انجام می‌پذیرد باعث انعکاس و تلاءلو نور در فضا شده و نورافشانی دلپذیر محیط را سبب ساز می‌شود.

سقف کاذب ضد حشره و جوندگان موذی :

به دلیل ساختار و نوع مواد تشکیل دهنده، حشرات و جوندگان موذی قادر به نفوذ و لانه سازی در این نوع تایل ها برای سقف ها نمی‌باشند.

جنبه اقـتصـادی سقف کاذب :

بـا توجه به تفاوت ملموس قیمت آن با نمونه‌‌‌‌های آلومینیومی و خصوصیات برتری که نسبت به نمونه‌‌‌‌های گچی دارد از لحاظ اقتصادی نیز نسبت بدین سقف ها کاملا توجیه پذیر است.

 

 

تایل‌‌‌‌های پلکسی

تایل رنگی سقف (پتینه) محصولی است که از تلفیق جوهر‌‌‌‌های رنگی بر روی ورق‌‌‌‌های پلکسی تولید می‌شود. این تایل ها از تنوع رنگی خیره کننده ای برخوردار می‌باشند. جنس این ورق ها از پلکسی 1.8،2 و 4 میلی متری بوده و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است.

قرار دادن منبع نور درون سقف کاذب سبب می‌گردد که با عبور نور از این تایل ها، سقف دارای جلوه خیره کننده ای شود. پلکسی بیشتر در ساخت سقف کاذب فضاهایی مانند حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه، کار‌‌‌‌های دکوراتیو و یا در مکان هایی نور را پشت ان قرار داده و از زیر کار یکدست سفید دیده خواهد شد و نور دریافت میشود بدون انکه منبع نوری دیده شود کاربرد دارد. همچنین از این تایل ها در ساخت سقف‌‌‌‌های ترکیبی (با سقف کاذب PVC یا سقف کاذب کناف) نیز استفاده می‌شود چاپ اسمان مجازی یا استیکر اسمان مجازی نیز روی این ورق ها البته از نوع شفاف انجام میشود.

 

 

همین حالا ثبت سفارش کن...چجوری...!؟!؟!

کافیه اینجارو لمس کنی و سفارشتو ثبت کنی ما باهات تماس میگیریم واعلام هزینه میکنیم اگر دوست داشتی کارتو انجام میدیم... اینجارو لمس کن...!!راستی یادت باشه اگر از این طریق ثبت سفارش کنی 5در صد تخفیف ویژه روی فاکتورت محاسبه میشه منتظرچی هستی؟!....اینجارو لمس کن..!

 

 

ایمن گستر باربد

جهت سفارش،اعلام هزینه، نمونه کار یا هرگونه سوال خود با ما در ارتباط باشید.

 

09102720171 ازاد

info@imengostarbarbod.ir

www.imengostarbarbod.ir